[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Jack Phillips Admin jelentkezése
MartinezDátum: Vasárnap, 2014-09-28, 1:18 PM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 9
Hírnév: 0
Állapot: Offline
OOC 
Sziasztok! Hogyha elfogadják ezt akkor csak ha jó lessz a szerógép csak akkor tudok feljönni!:) Addig nem tudok

Játékbeli név: Jack Phillips

Nem: Férfi

IRL kor: 12, de ugyan azt tudom mondani mint az AS jelentkezésemnél. Szóval aki ismer, RPztem vele tudja hogy nem hasonlítok 12 évesre.

Mióta RP-zel: Nemrég lett meg a 3-adik évem az RP téren:D

Voltál már admin: Most AS rangom|jogom van, de igen,voltam admin.(csak nem ezen a szerveren)

Mióta játszol a szerveren: Hmm... talán 4-5 hetet játszottam... amikor megjavul a szerógép, akkor tovább fog nőni!:)

Mi a célod adminként: Nekem egyetlen egy célom van:A Playerek segítése! Ez AS ként sikerült, de Adminként többet tudnék segíteni. Valamint a csak segédprogramokkal játszó playereket eltüntessem a szerverről.

TS-ed/Skype-od van: TS-em még mindig nincs:(( De skype-on ugyanúgy elértek!

Skype név ( Ha van ): jentetics.roland1

Önéletrajz ( Minimum 10 mondat ): Jentetics Roland vagyok Siófokról. Nekem az ételemet a tanuláson kívül, valamint az edzéseken kívül az RP csodája töltötte be. Eleinte városi RPken játszottam, kitanultam a szabályokat. Ez történt 3 éve. Ma már próbálok minnél jobb RP szituációkat összehozni. Én úszni járok szabadidőmben, valamint 1 óra kötelező szilenciumom van, amikor nem tudok fent lenni. Szerintem az RP csodálatos dolog. Hogy kijátszhatod azt, amit felnőttként elképzelsz(egyesek...). Én AS ként minden erőmet a playerekbe fektettem. Ha gondjuk volt ugrottam oda, és megbeszéltem velük. Közbe szereztem barátokat, frakciótársakat. Ez a szerver 3 év alatt szerintem a legjobb. Máshol 1 hét alatt megvolt mindenem, milliárdos voltam. Itt 2-3 hét alatt alig van valamim, meg kell dolgoznom a kenyeremért. Valamint a mappolások, modolások is gyönyörűek. Legalább is nekem nagyon tetszenek:).

Esetleges bugok, amiket felfedeztél a szerveren: Bankrablás bug.

Voltál már leader: Voltam.

Milyen frakcióban vagy most: Szervezetbe vagyok. Ballas banda

Előző frakcióid: LCPD, valamint Aztecas

Értesz mappoláshoz/weboldalhoz/scripteléshez: Nem, nemértek egyikhez se.
 
Thomas_BlueDátum: Vasárnap, 2014-09-28, 7:10 PM | Üzenet # 2
Alezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 111
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Már rég jó a szerógép.
 
Jack_SanchezDátum: Péntek, 2014-10-03, 7:41 PM | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Tartózkodom
 
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: