[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Pablo Swaiston kérelme adminnak
thestigDátum: Péntek, 2014-10-31, 10:18 PM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Játékbeli név:Pablo_Swaiston

Nem:Fiú

IRL kor:15

Mióta RP-zel:3-4 év

Voltál már admin:A seerpg-n régebben

Mióta játszol a szerveren:4 hónapja

Mi a célod adminként:Hogy játékosokon segitsek,és az adminoknak,tulajoknak segitsek meg csináltatni a buggokat,Jobbá tenni a szervert stb...

TS-ed/Skype-od van:Skype

Skype név ( Ha van ):thestig.hotmail.hu

Önéletrajz ( Minimum 10 mondat ):Fejes Balázs Bálint vagyok Szolnokról.15 éves vagyok.A kedvenc sportom,hobbim a focizás.Szabadidőmben vagy az XplodeRPG-n játszok vagy focizok.2 tesóm van:Fejes Roland 22 éves,Fejes Gergő Richárd 18 éves.Velük amikor nem vagyunk elfoglaltak,nincs dolgunk vagy teniszezünk vagy tollasozunk.8. osztályba járok.A kedvenc tantárgyam,foglalkozásom a Testnevelés illetve a focizás.Igazából 5-6 órákat játszok a szerveren,még olyankor is amikor haza jövök suliból,szünetekben,hétvégén.A kedvenc ételem a hotdog.A kedvenc játékom a gépen az a:Cod4,Cod2,GTA,Fifa 14,Fifa 15.3 gépünk van itthon:1 asztali 2 laptop.Enyim az egyik laptop a másik a Gergő tesómé és az asztali a legnagyobb tesómé Roli-é.2 gyógyszerre vagyok alergiás de nem tudom egyiknek se már a nevét...Mostanában az XplodeRPG mellett szoktam még a NextWorld2-vel is játszani.Az egyik kedvenc játékom régebbről és 2 év után jutott eszembe hogy még ez a játék mindig él és mindig létezik.Az a játék 1 online ingyenes MMORPG játék.Mobokat kell ölni benne meg ilyenek.Meg igazából azt elfelejtettem irni hogy 5 fős a családom:Én,anya,apa,Gergő,Roli és még volt tata is de meghalt amikor 3 éves voltam :(:(

Esetleges bugok, amiket felfedeztél a szerveren:Még  nem fedeztem fel buggot.

Voltál már leader:Más szerveren NAV-os leader

Milyen frakcióban vagy most:Szerelő(Főnökös munka)és a VLA banda

Előző frakcióid:A szerelő előtt még semmi nem volt

Értesz mappoláshoz/weboldalhoz/scripteléshez:Kicsit hogy,de nem akarok belekezdeni


Az üzenetet módosította: thestig - Péntek, 2014-10-31, 10:42 PM
 
PipaDátum: Vasárnap, 2014-11-09, 4:11 PM | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
NEM TÁMOGATOM!

Oka: Nem megfelelő önéletrajz! (Az önéletrajzodra kíváncsiak nem arra hogy, hány gépetek van!) 

 Üdvözlettel: Frank Adam (HaladóAdmin) (2)


Frank Adam HaladóAdmin (2)
 
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: