[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Ryan Aleksis jelentkezése Adminsegédnek!
asassDátum: Péntek, 2014-08-29, 5:35 PM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Hírnév: 0
Állapot: Offline
OOC


Játékbeli név: Ryan Aleksis

Nem: Férfi

IRL kor: 14

Mióta RP-zel: 2 - 3 éve.

Voltál már adminsegéd: Voltam, már sok szerveren admin illetve adminsegéd, amin nagy sikereket értem el például a SeeRPG, mint adminsegéd.

Mióta játszol a szerveren: 2 hete

Mi a célod adminksegédként: Hogy, minél jobb legyen a szerver és nagyon szeretek segíteni a kezdő játékosoknak és szeretném növelni a szervernek a hírnevét is.

TS-ed/Skype-od van: Van, mindkettő.

Skype név ( Ha van ): mariostankovic.lingjang

Önéletrajz ( Minimum 10 mondat ): Előszöris Stankovič Máriónak hívnak, jelenleg 14 éves vagyok. Szlovákiában születtem egy kis városban aminek a neve Zselíz. Van, egy fiú testvérem, a neve: Stankovič Dominik, születésem után pár évvel elköltöztünk egy faluba, majd idáig itt is élek a szüleimmel, édesanyám a Suzuki nevű Esztergom gyárban dolgozik, mint autószerelő és úgyszintén édesapám is ott dolgozik ugyanúgy autószerelőként már 10 éve. A testvéremmel néha napján hajba szokunk kapni, de végül mindig kibékülünk. Már kis koromtól kezdve elkezdtem játszani a GTA-val, először Single Player-t, majd jött a Multiplayer és kipróbáltam minden szervert és hát az RP szerverek jöttek be akkor és máig is és hát utána rátaláltam erre a szerverre és hát szeretném magam adminsegédként kipróbálni magam segíteni a játékosokat RP-t tanítani, majd a szerver hírnevét is fejleszteni. A hobbim a focizás és ezek között a bringázás is, nagyon szeretem mind a kettőt, és hát iskola terén is kitűnően tanulok, kedvenc tantárgyaim a magyar nyelv, magyar irodalom és a matek. Körülbelül ennyit szerettem volna leírni magamról remélem elég lesz, köszönöm hogy, végig olvastátok.

Esetleges bugok, amiket felfedeztél a szerveren: Még nem fedeztem fel buggot.

Voltál már leader: Voltam különböző frakciókban leaderként.

Milyen frakcióban vagy most: Jelenleg semmienben nem vagyok.

Előző frakcióid: Még nem volt, ezen a szerveren.

Értesz mappoláshoz/weboldalhoz/scripteléshez [Ha igen, írd le melyikhez] : Weboldalhoz értek és a mappoláshoz is.
 
VizipápDátum: Szerda, 2014-09-03, 5:36 PM | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 28
Állapot: Offline
BÍRÁLÁS: FELVÉVE
 
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: