[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Adminsegéd Tgf
SmithDátum: Csütörtök, 2014-09-11, 4:50 PM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Játékbeli név: Santino Smith.

Name: Férfi.

IRL kor: 16.

Mióta RP-zel: 3-4 éve.

Voltál már adminsegéd: Igen voltam nagyon sok szerveren és nagyon jó sikert értem el mit például a ColorFULL rpg-n.

Mi a célod adminksegédként: Hogy, minél jobb legyen a szerver és nagyon szeretek segíteni a kezdő játékosoknak és szeretném növelni a szervernek a hírnevét is.

TS-ed/Skype-od van: Igen van mind a kető.

Skype név ( Ha van ): misak.feri

Önéletrajz ( Minimum 10 mondat ): Engem Misák Ferenc nek hívnak,jelenleg 16 éves vagyok. Ukrajbában születem egy nagy városban aminek a neve Ungvár. Van egy Fiú kis testvérem neve: Misák Ádám. Már kiskorom óta GTA zok először csak egyedül jácotam azután Multiplayeren és nekem minden szervernél legjoban az RP szerverek tecetek ezért válaztotam ezt. A hobim a focizás és nagyon szeretem szabad időmben a hobimat csinálni. 

Esetleges bugok, amiket felfedeztél a szerveren: Edig még nem fedeztem föl bugokat a szerveren.

Voltál már leader: Igen voltam Rendőr 

Milyen frakcióban vagy most: Jelenleg Rendőr frakcióban vagyok (főnökös munka).

Előző frakcióid: Még nem volt a szerveren 

Értesz mappoláshoz/weboldalhoz/scripteléshez [Ha igen, írd le melyikhez] : Egy kicsit de inkáb nem kezdek bele.
 
VizipápDátum: Péntek, 2014-09-12, 8:10 PM | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 28
Állapot: Offline
Vélemény: Kevesebb helyesírási hibát kérnék a lehet...Amúgy nem rossz jelentkezés.. Ha legközelebb találkozunk a szerveren, levizsgáztatlak! smile

SZAVAZATOK:

Vladimir Polenov: Támogatom

EREDMÉNY:

ELFOGADVA
 
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: