[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Joe_Gordon Jelentkezés
BenjaminDátum: Péntek, 2014-09-12, 10:38 PM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Játékbeli név: Joe_Gordon

Nem: Fiú

IRL kor: 15

Mióta RP-zel: 4éve

Voltál már adminsegéd Volt

Mióta játszol a szerveren: 3-4 Hete

Mi a célod adminksegédként Segitsek a kezdőkön helyre tegyem a nonos embereket Jobb rp-játékot csinálhassak, és Kevesebb AJ-ba jutot player legyen a szerveren!

TS-ed/Skype-od van: Mind2 van.

Skype név ( Ha van ): jr.neymar112

Önéletrajz ( Minimum 10 mondat ): Banto Benjaminak Hivnak. 15 éves vagyok. Szilágysámsonban Lakom 42 hászám. Szeretek rp-zni. Zilahon születem szeretek sportolni legfőkébb focizni azt nagyon. Szeretem a zenéket.És haverokal játszani bulizni nevetgélni. Szeretek dolgozni segiteni a családnak. Autószerelő szakot végzek. Tanulni nem igazán szoktam nem szeretek. Fogadásokat kötök focicsapatokra! Kedvenc FociCsapatom az A.C.Milan és tiszta szivemből szurkolok nekik. Kedvenc játékosom az pedik az FC Barcelona Játékosa azaz a Brazil Válogatot Szépsége és Legjob focistája NeymarJr.

Esetleges bugok, amiket felfedeztél a szerveren: Nem találkoztam buggal a szerveren.

Voltál már leader: Itt még nem.

Milyen frakcióban vagy most: Szerelő.

Előző frakcióid: Nemvolt.

Értesz mappoláshoz/weboldalhoz/scripteléshez [Ha igen, írd le melyikhez] : Sájnalom de nem.


Az üzenetet módosította: Benjamin - Szombat, 2014-09-13, 12:15 PM
 
VizipápDátum: Szerda, 2014-09-17, 7:26 PM | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 28
Állapot: Offline
Vélemény: Khm.. Hol is kezdjem.. Az első dolog, hogy önéletrajzba nem kéne beleírni ilyeneket hogy: Szeretek rp-zni. Gondolom az állás interview-d ban sem fogod elmondani ezt a főnöködnek... blahblah
A másik dolog meg, nem muszáj beleírni a házszámodat.. Gondolom érted mire célzok.

Nossh.. Végül is nem rossz. Esetleg megérek valakit hogy vizsgáztasson le. up  

SZAVAZATOK:

Thomas Blue: -

Vladimir Polenova: Támogatom

Jack Stiller: Támogatom

EREDMÉNY:

ELDÖNTETLEN
 
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: