[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Jack_Phillips Adminsegéd jelentkezési lapja!
MartinezDátum: Szombat, 2014-09-13, 3:51 PM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 9
Hírnév: 0
Állapot: Offline
OOC 


Játékbeli név: Jack_Phillips

Nem: Férfi

IRL kor: 12,  de aki ismer, RPzett velem látta, hogy eggyátalán nem hasonlítok egy 12 évesre. Szóval néha a látszat csal.

Mióta RP-zel: 2 éve.

Voltál már adminsegéd :Nagyon sokszor voltam adminsegéd, admin.

Mióta játszol a szerveren: 2-3 napja, de már ismerem az egész szervert. És ez a szám nőni fog:)

Mi a célod adminksegédként :Az hogy minden erőmet belefektetve a munkába segítsek a játékosoknak.

TS-ed/Skype-od van: TS 3 am nincs sajnos:(, Viszont skypon elértek!

Skype név ( Ha van ): jentetics.roland1

Önéletrajz ( Minimum 10 mondat ): Jentetics Roland vagyok Siófokról. Szerintem értelmes (nem akarok egoistának tűnni, lehet hogy annak tűnik) kedves ember|játékos vagyok. Én a szerveren hétköznap 2 3 órákat, hétvégén amennyit csak tudok:D Szerintem szerencsém van hogy rátaláltam a szerverre, mivel elég élményt nyújt nekem. Én régebben adminsegédként az életemet áldoztam a playerekért, ezért kedvelt voltam a szervereken. Volt már szerverem, voltam admin is. Szóval értem a dolgomat, és imádtam amikor jöttek a reportok!:D Én nem azért szeretnék AS lenni hogy kihasználjam, hanem hogy minnél többet segítsek másoknak,  mivel ez nekem nagyon nagy öröm, mikor megköszönik a munkámat. Remélem tetszett a kis önéletrajzom, nem lett 10 mondat, de kicsit hosszú lett.:)
 
Esetleges bugok, amiket felfedeztél a szerveren: Aztec HQn ha felálsz a faház tetőjére, reloggolsz, akkor a tetőbe spawnolsz be, és így csak AdminJaillal lehet kiszedni onnan.

Voltál már leader: Ezen a szerveren még nem, de máshol már kiélveztem a főnökség izgalmát.

Milyen frakcióban vagy most : Nem frakcióban vagyok, hanem szervezet|Bandában. Aztecas Banda

Előző frakcióid: LCPD.

Értesz mappoláshoz/weboldalhoz/scripteléshez [Ha igen, írd le melyikhez] : Én ezekhez nem értek sajnos, mivel ezekkel nem foglalkozom
 
Chris_HarrisDátum: Vasárnap, 2014-09-14, 4:19 AM | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 6
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Támogatom, megállná a helyét adminsegédként!
 
BlueDátum: Vasárnap, 2014-09-14, 2:24 PM | Üzenet # 3
Őtábornoksága
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 20
Állapot: Offline
Úgyszint én is támogatom!
 
VizipápDátum: Vasárnap, 2014-09-14, 2:54 PM | Üzenet # 4
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 28
Állapot: Offline
SZAVAZATOK:

Thomas Blue:
Támogatom

Vladimir Polenova: Támogatom 

Jack Stiller: Támogatom

Chris Harris: Támogatom

EREDMÉNY:

ELFOGADVA
 
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: