[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Pablo Swainston adminsegéd kérelem lapja
thestigDátum: Szerda, 2014-10-29, 10:33 PM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Játékbeli név: Pablo_Swainston 

Nem:Fiú 

IRL kor:15 

Mióta RP-zel:Már vagy 4 éve 

Voltál már adminsegéd sok szerveren voltam

Mióta játszol a szerveren:3 hónap 

Mi a célod adminksegédként Hogy sok játékosnak segitsek ha valami gond van 

TS-ed/Skype-od van: Ts-nincs de skype igen 

Skype név ( Ha van ):thestig.hotmail.hu a skype nevem 

Önéletrajz ( Minimum 10 mondat ):Fejes Balázs vagyok besenyszögről.Általános iskolában tanulok 8.adikos vagyok.Sokat szoktam játszani az XplodeRPG-n.Tulajdonképpen ez az egyetlen szerver amin játszok gta-ban.A kedvenc adminom(adminsegédem)a szerveren Zsanett,James Costa,Moe Ching,Red John és végül,Thomas Blue.Régebben amikor még nem ismertem a szervert a seemta v1-en voltam adminsegéd de... megszünt.Utánna találtam rá erre a szerverre.Első ember akit megismertem az Zsanett volt.Utánna találtam rá 2 kedves adminra:James Costa és Thomas Blue.Ezután nagyon megszerettem a szervert sok barátom lett és még mindig játszok rajta.Addig fogok játszani a szerveren amig megnem szün. 

Esetleges bugok, amiket felfedeztél a szerveren:1 buggot találtam csak a /parkol parancsal hogy megjavitja a kocsit. 

Voltál már leader:Ezen a szerveren még nem meg máson se csak adminsegéd 

Milyen frakcióban vagy most:Főnökös munkám van.A szerelő, meg a VLA bandában vagyok 

Előző frakcióid:Nem volt 

Értesz mappoláshoz/weboldalhoz/scripteléshez [Ha igen, írd le melyikhez] :Sajnálatosan nem értek.Régebben tudtam de az már régen volt sad
 
Dátum: Csütörtök, 2014-10-30, 4:06 PM | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 20
Hírnév: 2
Állapot: Offline
TÁMOGATOM

OK: Nos,az önéletrajzodba nem kellett volna írnod hogy ki a kedvenc adminod meg hol játszol stb.
De azért még megfelel. De nagyon vérszegény az oka hogy miért szeretnél ÖAS lenni.

Tanács: Szerintem ne nyald az adminok seggét.... De nem is hiszem hogy fogod.

James Costa/Moe Ching SuperAdmin (5)

U.I: Bővítsd ki normálisan az önéletrajzodat és ne csak a szerverről írj....
 
TrainexDátum: Vasárnap, 2014-11-30, 8:40 PM | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Tudod ennek csak a fele kellene az önéletrajzba, a többi lehetne más... Szerintem alakíts rajta! wink

Idézet Önéletrajz
A kedvenc adminom(adminsegédem)a szerveren Zsanett,James Costa,Moe Ching,Red John és végül,Thomas Blue.Régebben amikor még nem ismertem a szervert a seemta v1-en voltam adminsegéd de... megszünt.Utánna találtam rá erre a szerverre.Első ember akit megismertem az Zsanett volt.Utánna találtam rá 2 kedves adminra:James Costa és Thomas Blue.Ezután nagyon megszerettem a szervert sok barátom lett és még mindig játszok rajta.Addig fogok játszani a szerveren amig megnem szün.


Sanyika menj el a bótba!
Nem anya!
Miért nem?
Mert éppen bontja a WinRAR a szotyim!
 
Jack_SanchezDátum: Hétfő, 2014-12-01, 6:50 PM | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nos hát mitmondjak nem rossz,tetszik de azért picit hiányos hogy mért szeretnél adminsegéd lenni.Az önéletrajzodba nem muszály írni a szerverről ahogy moe mondta.Szerintem egy esélyt megérdemel.
TÁMOGATOM

 
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: