[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Akta - Katonai akta Stanley Davisről ( Leszerelt )
Thomas_BlueDátum: Szombat, 2014-09-06, 12:05 PM | Üzenet # 1
Alezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 111
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Személyes adatok:

Név: Stanley Davis

Nem: Férfi

Születési dátum: 1982/06/10

Azonosító: Stl_H 213:23:42

Születési hely: Amerika, San Andreas, Las Venturas, Twinx-től nem messze lévő irodaépület.

Nemzetiség: Amerikai

Magasság: 188 CM

Testfelépítés: Vékonyabb, könnyebb fajta, izmos.

Testsúly: 79 Kg

Jelenlegi lakhely: Bone Country, El Quabrados

Hadsereg: San Andreas-i Milícia Zászlós, G.H.O.S.T.S Alkalmazott -  Sniper

Szokásos felszerelése: Vadászkés, SSG 63-as mesterlövész, Aranybevonatos Desert Eagle

Anyja leánykori neve: Zsuzsa Neo

Apja neve: John Honor

Elkövetett bűncselekmény: Gyilkosság (3)

Börtönben töltött idő: -

Kapcsolatok: Carlo Motta, Vladimir Polenova, Thomas Blue, Petrus Pellegrin, Jessica Johnson.

Helyzet: Las Venturas

Önéletrajz: Las Venturasban születtem, az utcán nevelkedtem fel. Kb. 8-9 éves koromban láttam elősször holttestet, kezében egy berettával. Azóta érdeklődöm a fegyverek iránt, tanulmányozom őket és használom is azokat. 24 évesen fejeztem be a rendészetit, dolgoztam a NAV nál és a helyi katonaságnál. 28 évesen pedig az Orvosit fejeztem be és lettem Igazgató Las Payadasban. 30 évesen Los Santosba mentem Szekudánsnak, később tűzoltónak és egyéb híres autókereskedéseknél dolgoztam.. 31 Évesen a Terrorelhárítási Központ Mesterlövész szákára soroltak be, később parancsnok lett belőlem. 32 évesen a szervezet feloszlott és a helyi Milícia elrabolt és besorolt. Most a G.H.O.S.T.S különítmény tagjaként élem a veszélyes és olykor furcsa életemet.
 
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: