[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Zack R Wallace, Toth Patrik
MartinezDátum: Péntek, 2014-09-19, 11:36 PM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 9
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv mindenki!
Én 2 személyt fogok részletezni.
Zack R Wallace: Ő azt hiszi hogy Főadminként nonozhat.
Eset: Ők 4 en úgy gondolták "Foglaljuk el a határt gyertek" .... odamennek határhoz elkezdik lőni az arra felé menő kocsikat, embereket, mindenkit. Odamegyek mert jelentik. Kérdezem mi van, mondják határfoglalás. Bejelentés nélkül, 4 en határt foglalnak, amit IRL minimum 20 rendőr véd. Azaz PG sül el. Valamit DM aminek 2 értelme van: Oktalanul ölés, vagy oktalanul lövöltözés. Aztán berakok 2 személyt AJ be, Zack R Wallacet, és Zack Aprilt. Zack számonkéri a tettemet, hogy mi a fenéért rakom be AJ be... Jogosan raktam be. Aztán én vagyok leszidva ezért... 
Valamint ő magán célokra csaknem többet használja az admint mint a playerek segítésére.

Toth Patrik: Ő a másik magát nagynak hívő ember. Mivel én végeztem az AS dolgomat(kicsit azért fel voltam cseszve...) belém köt hogy vegyek vissza. Lehet hogy AS vagyok, de azért nem ennyire nagy egy admin. Minden admin egyenlő:Segítse a playereket, akár AS akár Admin. Többszöri nonozásai vannak, ezt Bekesi Zsanett tanusíthatja. Ő is valamivel többet használja magán célra az Admin jogot, mint kéne. Szerintem rájuk kéne szólni, vagy esetleg intézkedni, mert én ezt nem akarom tételnül nézni, hogy az adminok, kihasználva a jogaikat, jutnak előrébb a játékba. Akkor minek játék? Mindenki legyen admin és akkor nem kell ide semmi, 8 milliárdokat dobálnak az utcán a zsebükből...

Ez lenne a panaszom.
 
BlueDátum: Szombat, 2014-09-20, 0:42 AM | Üzenet # 2
Őtábornoksága
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 4
Hírnév: 20
Állapot: Offline
Szerintem meg abba kéne hagyni ezt az örökös beefet az admin teamen belül mert elég unalmas. Beleköttök az első emberbe/dologba amibe csak lehet...
 
MartinezDátum: Szombat, 2014-09-20, 10:00 AM | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 9
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Tudod nem engem kéne szidni hogy végzem a dolgomat.
 
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: